Gabinet

Pomaganie zwierzętom to mój zawód i pasja zarazem. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam w kraju i za granicą - w Niemczech i Wielkiej Brytanii. W latach 2015-2017 byłam członkiem Royal College of Veterinary Surgeons. Zdobyte umiejętności chirurgiczne doskonaliłam na trzyletnim podyplomowym studium z chirurgii na Uniwersytecie Warminsko-Mazurskim w Olsztynie. Ostatnie siedem lat poświęciłam pracy z bezdomnymi zwierzętami w elbląskim schronisku oraz pracy w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Gronowie Górnym.

W Ośrodku leczę i rehabilituję dzikie zwierzęta aby przywrócić je do naturalnego środowiska.Głównie są to ptaki - pustułki, myszołowy, bieliki, bociany , łabędzie, czaple, mewy ale również ssaki takie jak jeże, wiewiórki, nietoperze i inne. Moją pasją są ptaki szponiaste, a dzięki programowi Orlen dla Orłów w Ośrodku stanęła specjalistyczna woliera dla bielików.

Prywatnie mama dwójki dzieci, czterech kotów,  jamniczki szorstkowłosej Ariadny i pary puchaczy bengalskich Hermiony i Harrego.

Gabinet Weterynaryjny ProAnimals 
82-300 Elbląg

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.